DO POBRANIA
KONTAKT
FAQ
O NAS
OFERTA

1. Jak się z nami skontaktować?

Preferujemy kontakt telefoniczny oraz zapytania o cenę. Jednostki administracji publicznej wysyłając do nas zapytanie o cenę otrzymają odpowiedź w przeciągu 48 godzin. Dokładną wycenę poprzedzi wnikliwa analiza oraz kontakt z zamawiającym.

2. Jaki jest czas wykonania bazy danych bądź analizy przestrzennej?

Czas realizacji uzależniony jest od stopnia skomplikowania oraz złożoności danego projektu. Staramy się wszystkie zamówienia wykonywać starannie z możliwie jak najwyższą jakości dlatego czas z reguły waha się w granicach kilku miesięcy.

3. Dlaczego akurat my?

Zaufało nam już wiele firm komercyjnych oraz gmin. Posiadamy referencje z wielu branż od transportu po służby publiczne. Cechuje nas dbałość o szczegóły oraz wyjątkowa precyzja. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów oraz informatyków. W zespole znajdują się również graficy oraz testerzy.

4. Jak wygląda współpraca?

Na wszystkich etapach projektu od podpisania umowy po przekazanie plików i wdrożenie czuwa nad prawidłowym przebiegiem jeden z naszych projektantów. Jest cały czas do Państwa dyspozycji, rozwiewa wszelkie wątpliwości oraz koordynuje pracę.

5. Jak wyglądają płatności?

Płatności przyjmujemy zarówno w gotówce jak i przelewem. Możemy je rozłożyć na raty bądź płatności etapowe. Dostosowujemy się do klienta i jego potrzeb.

DO POBRANIA KONTAKT FAQ O NAS OFERTA Copyright © 2014 SERVE